O nas

Nasza hodowla została zarejestrowana w 2020 roku w Polskim Związku Felinologicznym, należącym do Międzynarodowej Federacji WCF (World Cat Federation).

Nie jesteśmy dużą hodowlą, w naszym domu mieszkają 2 kotki. Szyszka – urokliwa niebieska szylkretka rasy Kot Brytyjski Krótkowłosy, która przyjechała do nas z Nowego Dworu Mazowieckiego od państwa Petrykowskich. I jej córka – liliowa szylkretka, zwana przez nas Kiciulkiem.

GIOIA Sweet HoneyDukes*PL, bo to pełne rodowodowe imię Szyszki, jest wspaniałą przedstawicielką rasy, z ciekawskim, zrównoważonym charakterem. Uwielbia towarzyszyć nam w codziennych obowiązkach i ze stoickim spokojem znosi towarzystwo całej naszej psiej ferajny. Kiciulek – ATIRA Grum Bu*PL – urodziła się w naszej szafie w pierwszym miocie Szyszki i od początku rozkochiwała nas swoim uroczym charakterem. Jest kocim puchatym aniołem mruczącym cichutko na dzień dobry.

W kwietniu 2022 roku doczekaliśmy się pierwszego kociego Championa z naszym przydomkiem. Kotka AMBER Grumbu*PL uzyskała tytuł na wystawach w Toruniu. Gratulacje dla właścicieli!

  • Jesteśmy członkami Klubu Hodowców Rasy – Bri Cat Club.
  • W razie pytań, zachęcam do kontaktu
%d blogerów lubi to: